QPOS.cz   |   Dotykové pokladny   |   Docházka   |   Přístupový systém   |   Vyvolávací systémy   |   Rezervační systém   |   Ochrana zboží   |   Levná pokladna   |   Konsigna   |   Kontakty    

Podpora 24/7

Technik:

Podpora

Formulare
Tel:

Pokladny restaurace

V rámci modulu Restaurace lze pracovat na neomezeném množství terminálů - pokladen v síti, kdy se operace prováděné kteroukoliv pokladnou přenášejí na síť - server, master terminál nebo přes internet a stav skladů odpovídá aktuálním zásobám. Pokladny mohou tisknout  několik formátů paragonů (od dvou dokladů na A4 až po mini paragony tištěné na pokladních tiskárnách a bloky pro kuchyň). Zboží vydané přes pokladnu se odečítá ze skladu, lze pracovat i s několika sklady zároveň. V případě potřeby lze nastavit, aby sklad povolil  záporný stav zboží, minimální množství.

Možná varianta hardwaru pokladny? ZDE
Možná Vás zajímá něco o mobilním číšníkovi? ZDE

Co všechno pokladní systém dokáže?

Přes pokladnu lze též  vykupovat zboží (např. prázdné láhve), které se vkládá do skladu. Denní uzávěrky či  uzávěrky za období  je možné omezit též pro konkrétní sklad či směnu. Při výdeji zboží přes pokladnu se ve skladu automaticky generují hromadné výdejky. Počet stolů není omezen. Lze načítat položky ze stolu do samostatné platby hosta, za pomoci odkazů na skladové karty je možné odebírat např. alkohol po kusech (např. 6x malý panák) a odečítá se ze skladové karty, která je vedená v litrech. Receptury a složené výrobky s odečítáním z karet surovin. Výpisy platby ze stolu, automatický přepočet do EUR dle kurzu. Tisk pokladních bloků. Podpora zákaznického displeje, pokladní zásuvky, čteček čárových kódů a pokladních tiskáren. Obsluha zkratkovými klávesami velmi zrychluje práci. K obsluze kasy není nutná myš. Plná podpora dotykového displeje. 

Pokladny vždy o krok dál

Snažíme se nabízet vždy více než ostatní a k tomu patří i podpora našich zákazníků trvalou aktualizací systému a přidáváním funkcí dle požadavků.
Možná Vás zajímá něco o mobilním číšníkovi? ZDE
Možná Vás zajímá něco o pokladním systému QPOS? ZDE

Zákazníkům, kteří přecházejí na náš systém z jiného systému a objednají si více než jednu licenci nabízíme ZDARMA zkonvertování databází skladů, dodavatelů a odběratelů z existujícího systému do databází systému QPOS.
Pro více informací nás kontaktujte.